Letnie weekendy sprzyjają długiemu posiadywaniu w DESEOwych ogródkach, a żeby jeszcze bardziej Wam ten proces relaksacji uprzyjemnić, na jeden z lipcowych weekendów zaprosiliśmy do nas Wiśniewskiego!
Po wielu osuszonych butelkach wywnioskowaliśmy, że pomysł bardzo się Wam spodobał, postanowiliśmy więc zatrzymać u nas Wiśniewskiego na dłużej.

Wiśniewski odczaruje Wam koncernowe wiśniówki – ta nalewka powstaje bez pośpiechu, leżakuje w dębowych beczkach i jest niemal tak lekka jak wino, bowiem ma tylko 16% alkoholu. Jesteśmy pewni, że Wiśniewski oczaruje Was głębokim, przyjemnie kwaskowatym, acz niepozbawionym słodyczy, smakiem dojrzewających w słońcu wiśni. W dodatku to produkt polski i odwołujący się do naszych rodzimych nalewkarskich tradycji.

Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Wam poznawanie Wiśniewskiego, specjalnie na weekend inaugurujący znajomość sparowaliśmy z nim kilka idealnie łączących się ze smakiem wiśni, ultra czekoladowych deserów: ciastka Morato 2.0 i Luna oraz lody o smaku czekolady ze śliwką chilijską. Wspaniale zgrywa się również z klasycznym smakiem lodów – wanilia Bourbon z Madagaskaru.

Dla podniesienia wrażeń organoleptycznych, każdy kęs deseru polecamy popić łyczkiem wiśniówki.

Wiśniewskiego możecie zaprosić również do domu i nacieszyć się nim w zaciszu własnego salonu: w sprzedaży znajdują się 700 ml butelki tego trunku.

Uwaga, Wiśniewski przyjmuje interesantów wyłącznie w naszych lokalach na Burakowskiej oraz w Forcie 8, więc właśnie tam o niego rozpytujcie naszą obsługę.

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online