Boże Narodzenie z DESEO!

Boże Narodzenie z DESEO!

Jak co roku święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który szykujemy się już od kilku miesięcy. W tym roku nasza świąteczna oferta będzie niezwykle bogata. Przygotowaliśmy aż cztery świąteczne ciastka – monoporcje, dwa dedykowane smaki tortów, ale mamy dla Was również totalną nowość, czyli DESEO Keksy, które zachwycają każdego, kto je spróbuje, od pierwszego kęsa. Nie zabraknie również smaków znanych naszym Gościom z lat poprzednich – już w piątek 4 grudnia w ladach pojawią się znane i kochane Santa Cap, czyli Czapki Świętego Mikołaja, makowe Santa Poppy, wróci również nasz świąteczny hit  – Feliz Navidad. Zobaczcie koniecznie, co dokładnie przygotowaliśmy 🙂

Czytaj dalej
Poznaj nasze TORTY!

Poznaj nasze TORTY!

Tort. Niby tylko coś słodkiego, a tak naprawdę torty budzą bardzo wiele emocji. Muszą być nie tylko smaczne, ale również piękne i spełniające marzenia. Torty urodzinowe, torty firmowe, torty weselne. Każdy z nich jest ważny, każdy z nich musi robić wrażenie i zachwycać. A my wiemy, jak to zrobić! 🙂      

Czytaj dalej
Halloween zmienia się w Mapple i zostaje z nami na dłużej!

Halloween zmienia się w Mapple i zostaje z nami na dłużej!

Nie będziemy Was oszukiwać… od początku spodziewaliśmy, że pokochacie naszą jabłkową nowość! Od początku byliśmy przygotowani, by halloweenową dekorację zmienić na bardziej jesienną i bardzo jabłkową! Takie właśnie jest Mapple, którego nazwa odnosi się do dwóch z kluczowych składników ciastka – do syropu klonowego (maple syrup) i do jabłek (apple).

Czytaj dalej
Halloween is coming! Spędź je z naszymi ciastkami!

Halloween is coming! Spędź je z naszymi ciastkami!

Jak co roku tak również i teraz na Halloween postanowiliśmy się dobrze przygotować! 🙂 W naszych ladach pojawią się strrrrrraszne ciastka! Nie dość, że będzie mogli zjeść krwawiące Bloody Morato, to poznacie naszą niesamowitą jesienną nowość, Halloween! To właśnie na tym ciastku zagnieżdżą się halloweenowe, czekoladowe pająki!

Czytaj dalej

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online