• Torty firmowe
  Torty firmowe

  Wykonujemy torty na kameralne spotkania firmowe dla kilkunastu osób, ale także torty na duże imprezy przeznaczone dla około 500 osób. Możliwe jest udekorowanie tortu zgodnie z brandingiem firmy, a także wykonanie ozdoby z czekolady lub opłatka z masy cukrowej logotypu firmy.

  ZOBACZ TORTY
 • Ciastka Petit Gateau
  Ciastka Petit Gateau

  Na firmowych wydarzeniach i różnych imprezach okolicznościowych świetnie sprawdzi się również słodki stół wypełniony naszymi deserami. Ustawić można je na piętrowych paterach, kaskadowo ułożonych podestach z dębowego drewna lub płasko na stole.
  Ciastka możemy wykończyć zgodnie z identyfikacją wizualną firmy – w kolorcha brandu oraz dekorując wydrukowanym na opłatku z masy cukrowej logotypie.

  ZOBACZ CIASTKA
 • Croissanty
  Croissanty

  W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne maślane croissanty, jak i wypełnione po brzegi nadzieniem! Egzotyczna marakuja zabiera nas w podróż do Azji, jabłkowy Pain Suisse przypomina domową szarlotkę Babci, a pistacjowy jest naładowany kremem patissiere z naszej uwielbianej pasty pistacjowej! Każdy znajdzie coś dla siebie! 😊

  ZOBACZ CROISSANTY
 • Catering - słodkie finger food
  Catering - słodkie finger food

  W ofercie cateringowej postanowiliśmy połączyć to co uwielbiamy, czyli MINI desery, zaczerpnięte bezpośrednio z naszej oferty ciastek Petit Gateau. W połączeniu z bardziej swobodną i mniej zobowiązującą ofertą deserów typu FINGER FOOD i TO GO. Oferujemy dedykowanego opiekuna, firmowe personalizacje jak również indywidualne aranżacje zamówionych deserów. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny zespół cukierników jest jednocześnie gwarancją wysokiej jakości i estetyki oferowanych smakołyków.

  ZOBACZ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 • Zestawy upominkowe
  Zestawy upominkowe

  Indywidualnie stworzony zestaw prezentowy. Znaleźć w nim mogą się nasze czekolady lub dropsy bean-to-bar, czyli produkowane od ziarna kakaowca po tabliczkę. Dodatkowo proponujemy kawę speciality w ziarnach lub alkohol od naszych Partnerów. Opowiedz nam o okazji, na którą szukasz prezentu, a zaproponujemy coś specjalnie dla Ciebie.

  ZOBACZ ZESTAWY PREZENTOWE
 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  W przypadku zamówień lub zapytań o aktualną ofertę poprosimy o kontakt:

  Katarzyna Domosud

  katarzyna.domosud@deseopatisserie.com

  Natalia Sitarska

  natalia.sitarska@deseopatisserie.com

  FORMULARZ KONTAKTOWY

   

Pobierz ofertę dla firm

Zachęcamy do pobrania pełnej oferty dla firm w postaci pliku PDF:

Oferta Cateringowa dla firm

Oferta dla firm

WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI

  Czy wiesz, że...

  DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

   

  Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
  Zapraszamy do sklepu online:

  Sklep online