• Tort z porcji indywidualnych
  Tort z porcji indywidualnych

  Nowoczesna interpretacja pomysłu na tort piętrowy, a więc nasze monoporcje w pięknych, weselnych dekoracjach. Klasycznie – połyskująca albo zamszowana biel i złote dodatki, delikatne pastele, a może wręcz przeciwnie i bardziej odważnie – soczyste czerwienie czy połyskująca srebrem czerń. Dopasujemy dekoracje monoporcji do charakteru uroczystości i upodobań Młodej Pary.

  Zaletą tego rozwiązania jest z pewnością fakt, że nie trzeba rozkrajać całego tortu na kilkadziesiąt lub setkę porcji, wystarczy rozdać Gościom indywidualne porcje prosto na talerzyki, co zdecydowanie ma wpływ na wrażenia estetyczne.

  Aby tradycji krojenia tortu stało się zadość, na szczycie patery umieścić możemy symboliczny 1 kg tort do wspólnego pokrojenia przez Młodą Parę.

  Pobierz naszą ofertę weselną w postaci pliku PDF:

  Oferta weselna DESEO

  Skontaktuj się z nami
 • Tort na paterze
  Tort na paterze

  Idealny na przyjęcia przewidziane dla około 100-120 Gości.
  Na każdym piętrze patery znaleźć można osobno przygotowywany tort o innej gramaturze: 5 kg, 3 kg, 2 kg oraz 1 kg, dzięki czemu na każde piętro można wybrać inny smak tortu. Konstrukcja patery pozwala również na wygodne wystawienie do pokrojenia każdego piętra, bez obaw o zniszczenie całej konstrukcji.

  Budowa patery umożliwia również ozdobienie jej wieńcem z żywych kwiatów lub inną ozdobą.

  Skontaktuj się z nami
 • Słodki stół
  Słodki stół

  Nasze monoporcje to również elegancka propozycja na weselny słodki stół. Ustawione na piętrowych paterach, ułożonych kaskadowo podestach z dębowego drewna lub na tacach na weselnym stole stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych słodkości.

  Zobacz nasze ciastka
 • Oferta Cateringowa
  Oferta Cateringowa

  Nazwa naszej cukierni pochodzi z języka hiszpańskiego i oznacza pragnienie, marzenie. Mamy nadzieję, że DESEO jest tym spełnieniem marzeń o pysznych, najwyższej jakości i pięknych deserach.

  W najnowszej ofercie kateringowej postanowiliśmy połączyć to co uwielbiamy, czyli MINI desery, zaczerpnięte bezpośrednio z naszej oferty ciastek Petit Gateau. W połączeniu z bardziej swobodną i mniej zobowiązującą ofertą deserów typu FINGER FOOD i TO GO.

  Na Wasze życzenie dostosujemy wszystkie akcesoria i zastawę do wymogów polityki zrównoważonego rozwoju. Na każdym etapie realizacji wszystkie decyzje i działania są podejmowane zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

  Oferujemy dedykowanego opiekuna, firmowe personalizacje jak również indywidualne aranżacje zamówionych deserów. Nasze 7-letnie doświadczenie oraz profesjonalny zespół cukierników jest jednocześnie gwarancją wysokiej jakości i estetyki oferowanych smakołyków.

  Zobacz całą ofertę

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online