Też macie wrażenie, że Dzień Ojca niesprawiedliwie jest traktowany z mniejszą atencją niż Dzień Mamy?

W DESEO zdecydowanie sprzeciwiamy się dyskryminowaniu wszystkich tatusiów, ojców, tatków i ojczulków w obliczu ważnego dla nich święta!

Z tej okazji nasza Małgorzata, szefowa zespołu cukierników, stworzyła wyjątkowy tort, dzięki któremu upieczecie tacie dwie pieczenie na jednym ogniu – zabierzecie go jednocześnie i na piwko, i na coś słodkiego.
Nasz tort Love Dad wchłonął w swoje warstwy całkiem sporo ciemnego piwa Porter i to właśnie smakami zaklętymi w tym typie piwa został zainspirowany.

Wierzch tortu zdobi, niczym puszysta pianka na piwie, delikatny krem na bazie mascarpone i wanilii Bourbon z Madagaskaru. Pod pianką i błyszczącą polewą w kolorze głębokiego, czekoladowego brązu, znajdziecie elegancki mus z dwóch rodzajów czekolad – wytrawnej Ekwador 70% oraz karmelowej Gold. Dzięki temu połączeniu wyraźnie wyczujecie na podniebieniu grę delikatnej wytrawności z karmelowo-czekoladową słodyczą, co nawiązuje do smaków utopionych w ciemnych piwach typu porter.

Mus przełożony został warstwami cremeux na bazie angielskiego kremu nasączonego ciemnym piwem porter. Całość wyleguje się na intensywnie czekoladowym, puszystym biszkopcie.

Tort pomyślnie przeszedł testy Prezesa – ojca dzieci i ojca naszej słodkiej firmy, jesteśmy więc pewni, że uszczęśliwi i Waszych prywatnych ojców.

Zamawiać możecie go już dzisiaj, a odbierać codziennie aż do środy 24 czerwca.

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online