Nie tak łatwo w obecnych czasach wybrać się na włoskie wakacje, więc włoskie wakacje w najbliższy weekend przywieziemy do Was! A dokładniej sycylijskie, bo to właśnie z tej malowniczej wyspy pochodzi charakterystyczny, i jak to się mówi na Instagramie, pornfoodowy deser: brioche con gelato!

Zajadaliście się kiedyś lodowymi kanapkami? To jest jej absolutnie nowy wymiar, bo zamiast wafelka o smaku i teksturze rozmoczonej tekturki mamy tu prawdziwą, obłędnie pachnąca masełkiem, drożdżową brioszkę, a do jej środka pakujemy aż dwie porcje wybranych przez Was smaków lodów. 

My najbardziej lubimy brioszki z kremowymi lodami na śmietance, szczególnie połączenie czekolady ze śliwką chilijską z pistacją albo karmelu z solą himalajską z jogurtem greckim na miodzie z orzechami włoskimi. A które smaki w swoją brioszkę wrzucicie Wy?

Brioche con gelato będzie z nami przez cały weekend 26-28.06 od piątku do niedzieli – chcieliśmy z odpowiednią pompą uczcić i osłodzić dzieciakom i młodzieży zakończenie tego dziwnego i trudnego roku szkolnego.

Deser dostępny będzie w każdym naszym lokalu, ale pamiętajcie, że to edycja mocno limitowana!

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online