Już w przyszłym tygodniu w ladzie nastąpi planowana od dawna zmiana warty. Nasza klasyczna Fresa pojawiła się w DESEO  aż4 lata temu specjalnie z okazji Dnia Dziecka i tak bardzo ją pokochaliście, że została z nami w niemal niezmienionej formie aż do teraz.

Jednak, jak mamy nadzieję zauważyliście przez te 4,5 roku działania DESEO, wciąż się rozwijamy: poszukujemy nowych smaków, rozwiązań technologicznych i estetycznych, tworzymy kolejne, coraz ciekawsze i interesujące w smaku deseru. Nie chcemy za trendami cukierniczymi wyłącznie podążać, ale też mieć udział w ich tworzeniu.

Właśnie dlatego od dłuższego czasu czuliśmy, że aby się rozwijać, nie możemy po prostu zadowolić się tym, co jest i musimy szukać godnych zastępców dla naszych klasyków, nawet, jeśli cieszą się popularnością. Wierzymy głęboko, że Wy, nasi Goście, również cenicie nas właśnie za te poszukiwania i stałe podnoszenie sobie poprzeczki.

 

Już w przyszłym tygodniu we wszystkich naszych lokalach pojawi się kusząca nowość: FRESAMORE.
Z jednej strony oznacza miłość do truskawek (fresa amore), ale w tej grze słownej kryje się też i drugie dno – nawiązujące do tego, o czym pisaliśmy wyżej: fresa more, czyli Fresa bardziej, mocniej, więcej. Nadfresa! 😀

Fresamore, podobnie jak pierwsza Fresa, ma budzić przyjemne skojarzenia letnich, prostych deserów, w których świeże truskawki łączy się z jogurtem lub śmietaną. W środku ciastka o kształcie truskawki, oblanego błyszczącą, czerwoną polewą znajdziecie delikatny, jogurtowy mus z białą czekoladą Zephyr
i truskawkowe serce zawierające kawałeczki świeżych truskawek. Wszystko ułożone zostało na migdałowym, kruchym ciastku.

Fresamore pojawi się w naszych lokalach 10 lipca, wypatrujcie ogłoszeń na naszym Facebooku i Instagramie.

 

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online