Wszystko dlatego, że praca nad nowymi produktami wymaga sporo czasu: na początek – przeszukanie folderów pamięci w poszukiwaniu wszystkich pysznych zjedzonych w podróży lodów, burza mózgów nad pomysłami i realnością ich realizacji.
Następnie selekcja najlepiej rokujących pozycji i zlecenie ich do produkcji na testy. Teraz najprzyjemniejsza, ale też i dosyć trudna ze względu na późniejszą potrzebę selekcji rzecz – testy smaku. Czasami sprawdzamy na raz 10 czy 15 nowych smaków i to w kilku wersjach. Na przykład w smaku kokos z marakują wybieraliśmy spośród trzech wersji: bardziej wybijający się smak kokosa, bardziej wybijający się smak marakuii, mniej więcej po równo wyczuwalny kokos i marakuja.
Teraz czas na selekcję – które smaki wrzucilibyśmy do oferty choćby w tej chwili? Które smaki rokują najlepiej? Co zdobędzie Wasze serca i podniebienia? Z którymi pozycjami żegnamy się od razu, a które mają potencjał, ale wymagają jeszcze trochę szlifów?

Pierwsze testy aż 12 potencjalnych nowych smaków zrobiliśmy już na początku marca i podczas nich od razu zakochaliśmy się w dwóch, których już możecie próbować we wszystkich naszych punktach: PALONE MASŁO Z WANILIĄ BOURBON Z MADAGASKARU GORGONZOLA Z GRUSZKĄ

Można powiedzieć, że to smaki bardzo restauracyjne – gorgonzola z gruszką przywodzi na myśl restauracyjne desery łączące w sobie często niebanalne, słodko-wytrawne połączenia. Ten smak świetnie sprawdza się u nas w parze z czekoladą ze śliwką chilijską.

Natomiast masło palone pojawia się w restauracjach często jako dodatek do pieczywa. U nas delikatnie karmelowy smak lodów palone masło uzupełnia jeszcze intensywnie waniliowa nuta zapewniona przez prawdziwą wanilię Bourbon z Madagaskaru.

To oczywiście nie koniec lodowych nowości i na sezon letni szykujemy już kolejne smaki, które porwały nas na testach: kokos z marakują, masło orzechowe z karmelem i chrupiącą czekoladą, cynamonowy sernik czy lekko niegrzeczne lody dla dorosłych Gości: Pornstar Martini czy Gin & Tonic.

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online