Już za chwilę, już za momencik premiera PISTACHIO PARIS-BREST. Wiemy że tęskniliście i często pytaliście o powrót klasycznego Paris – Brest. Jednak tym razem postanowiliśmy przenieść Was na nowy – pistacjowy poziom rozkoszy! 

Pistachio Paris – Brest to prawdziwie pistacjowa bomba, z której rozbrojeniem szybko poradzą sobie wytrawni fani tego uzależniającego orzeszka. 

Jak w przypadku innych ciastek, nie ma tu drogi na skróty i gotowych past: nasi cukiernicy samodzielnie i z dużą uwagą prażą pistacje, aby wydobyć z nich jak najwięcej smaku, a na koniec mielą je na wspaniałą, niesamowicie intensywną pastę. Dzięki własnoręcznej produkcji mamy pewność, że w paście nie znajduje się nic, poza bogactwem pistacji.

Podobna filozofia, jak w przypadku pasty, przyświecała zresztą komponowaniu całego ciastka, w którego skład wchodzi ciasto parzone z odrobiną czekoladowej kruszonki, wyżej wspomniany intensywny krem pistacjowy, chrupiąca pralina pistacjowa z dodatkiem soli i francuska prażynka pailleté feuilletine. Natomiast przysłowiową wisienką na torcie, czyli naszym Paris – Brest jest prażona pistacja. Nie ma tu nic co tłumiłoby smak pistacji i zaburzyłoby odbiór smaku. 

Zapraszamy do naszych cukierni już w najbliższy czwartek – 24 września!  

Ciastko będzie dostępne we wszystkich naszych punktach. Codziennie w lokalach przy ul. Angorskiej 27, ul. Burakowskiej 5/7 i  Fort 8. A w Hali Gwardii od piątku do niedzieli.

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online