Już w najbliższą środę – 30 września w ladach naszej cukierni pojawi się słodka nowość – MR PORTER. Data premiery nie jest przypadkowa, jest to ciastko, dedykowane dla dużych chłopców z okazji ich święta!

Smak tego Pana już znacie, debiutował u nas na początku lata w formie tortu na Dzień Ojca. Tym razem ten niepowtarzalny, głęboki karmelowo – czekoladowy smak ciemnego piwa Porter zamknęliśmy w mniejszej formie – ciastka petit gateau.

 

 

Podstawą ciastka Mr Porter jest puszysty czekoladowy biszkopt, na którym spoczywa jego serce – czyli cremeux na bazie angielskiego kremu nasączonego ciemnym piwem Porter. Nie ukrywamy, że jego głównym zadaniem jest dotarcie do Waszych serc! 

A to całe dobro otulone jest delikatnym musem stworzonym z dwóch rodzajów czekolad – wytrawnej Ekwador 70% oraz karmelowej Gold. Całość oprószona jest czekoladowym zamszem i udekorowana delikatnym kremem chantilly z wanilią Bourbon z Madagaskaru.

Okażcie mu dużo miłości, bo na to zasługuje! 

Acha… no i zostanie z nami na dłużej 🙂

Ciastko będzie dostępne od środy 30 września, codziennie w naszych wszystkich lokalach: ul. Burakowska 5/7, ul. Angorska 27, Fort 8 i Hala Gwardii (od piątku do niedzieli).

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online