Na wszystkie ważne święta staramy się zaproponować naszym Gościom coś wyjątkowego i dostosowanego stylem i dekoracjami do nadchodzącej okazji.

Nie inaczej oczywiście było z Dniem Mamy obchodzonym 26 maja. Specjalnie na ten dzień i poprzedzający go weekend nasi cukiernicy przygotowali pierwszą tartę w historii DESEO!

Love Mom to połączenie cieniutkiego, kruchego i maślanego ciasta z pysznym waniliowym kremem z wanilią Bourbon z Madagaskaru, łezkami gęstego cremeux z bergamotką, przełożone konfiturą truskawkową i ozdobione wyczekiwanymi, sezonowymi owocami: truskawkami, malinami i borówkami.

Pozytywny odbiór tarty rozbudził w nas apetyty na kolejne słodkości z użyciem pachnącego masłem, kruchego ciasta. Mamy nadzieję, że podobają się Wam plany na rozwój tej sekcji deserowej w DESEO, bo planujemy się nią z mocą zająć po przeniesieniu do nowej, większej pracowni.

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online