Już we wtorek 28.04.2020 we wszystkich lokalach DESEO pojawi się nowe ciastko – Kioto! Taka nazwa została wybrana nie bez przyczyny – właśnie z okolic Tokio, z Uji, pochodzi najlepsza i najbardziej ceniona w Japonii sproszkowana zielona herbata, matcha. Kioto natomiast to krem chantilly z wanilią Bourbon z Madagaskaru / cremeux na bazie japońskiej zielonej herbaty matcha / biszkopt matcha/ krem chantilly matcha. Idealne dla miłośników japońskiej zielonej herbaty!

Desery na bazie matchy od dawna są znakiem rozpoznawczym DESEO Patisserie&Chocolaterie. Niemal od początku działania mieliśmy w ofercie ciastko MATCHA na bazie japońskiej zielonej herbaty, a z czasem wprowadziliśmy również Matcha Latte do picia, lody Matcha, Matcha Affogato w okresie letnim oraz gorącą czekoladę z matchą w okresie zimowym. W ofercie dostępne są również praliny z matchą oraz tabliczki czekolady z matchą (Matcha Uji Intense).

Kioto zostało zainspirowane podróżami Natalii i Łukasza do Japonii i tamtejszymi deserami, bazującymi głownie na smaku matchy.

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online