W ciepłe letnie dni uwielbicie relaksować się w słońcu z czymś lekko procentowym w dłoni? Koniecznie zajrzyjcie do naszych lokali na Burakowskiej 5/7 i w Forcie 8!

Przygotowaliśmy ostatnio pełne zieleni ogródki, należało więc dopracować naszą ofertę napojów chłodzących o letnie koktajle, abyście wieczorami mogli uzupełnić procenty szczęścia w swojej krwi.

Dlaczego właśnie Aperol Spritz i Sencha Hugo?

Właścicielom DESEO Natalii i Łukaszowi przypominają o wszystkich miłych chwilach spędzonych we Włoszech, gdzie Aperol Spritz oraz Hugo Spritz są niezwykle popularnym przerywnikiem podczas szusowania na nartach w Południowym Tyrolu albo ucieczki przed palącym słońcem południa Włoch.

Włoskie klimaty postanowiliśmy więc przenieść i do DESEO!

Aperol Spritz z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać, to absolutny klasyk, genialny w swojej prostocie.

Postanowiliśmy natomiast zmienić nieco recepturę klasycznego Hugo Spritza – zamiast gazowanej wody do stanowiącego bazę koktajlu prosecco i syropu z czarnego bzu dodaliśmy japońską zieloną herbatą Sencha, która nadaje całości głębi, wytrawności i delikatnie tanicznego posmaku.

Mamy nadzieję, że sprawią Wam dużo przyjemności w ciepłe, letnie dni spędzone w naszych ogródkach!

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online