Już w piątek 29 października zaczynamy w DESEO świętowanie Halloween! 🙂 Tym razem z tej okazji przygotowaliśmy kilka propozycji  🙂  Wszystkie są idealne, by obdarować nimi kogoś z okazji Halloween, zabrać na małe Halloweenowe party lub po prostu zjeść przy ulubionym serialu!

Zaczniemy od dyń!  Halloween łączy w sobie totalnie jesienne smaki i jesienną dekorację. Pomarańczowy zamsz przywodzi na myśl piękne, pękate dynie, które są nieodzownym elementem nie tylko jesieni, ale również Halloween. Na górze ciastka wylądował czekoladowy pająk – inwazja pająków była możliwe dzięki naszym drukarkom 3D. To one z czekolady drukowały i drukowały małe, smakowite pajączki.

 

 

 

Jeśli chcecie wiedzieć co nasza Halloweenowa „dynia” kryje w środku to już śpieszymy z odpowiedzią! 🙂 Mamy tutaj wszystko co najbardziej jesienne zamknięte w ciastku – mus na bazie syropu klonowego,  jabłka w karmelu z wanilią, cynamonem i skórką pomarańczy, a na dole  prażynka Speculoos z pestkami dyni i  biszkopt dyniowy.

Zapraszamy na nasz  e-sklep  po nie!

To jednak nie wszystko co przygotowaliśmy na Halloween…

Smak Nikaragui  znacie już bardzo dobrze! Tym razem jednak  wystąpi w nieco zmienionej wersji. W jego czekoladowe serce wbiliśmy czekoladowy nóż… stąd ta tryskająca krew!  🙂 Smak wnętrza pozostał jednak taki smak jak wcześniej. W naszym najbardziej czekoladowym ciastku znajdziecie: ganache z wytrawnej czekolady Nikaragua 70%/ ganache z karmelu i wytrawnej czekolady Nikaragua 70%  / mus na bazie wytrawnej czekolady Nikaragua 70%/ ciasto Moelleux na bazie wytrawnej czekolady Nikaragua 70%/ prażynka z nibsami.

Tutaj możecie wejść do naszego esklepu i zobaczyć z bilska!

Istnie przerażająca dekoracja tort! Tort Halloween to propozycja dla tych co kochają Halloween i wszystko co z nim związane. Jeśli macie akurat jakąś impreze w Halloween to w ramach psikusa mamy przygotowaną dekorację na tort!  Całość pokryliśmy pomarańczowym zamszem, a jako dekorację zrobiliśmy czekoladową dynie na naszej drukarce 3D z czekolady bean-to-bar. Możecie wybrać sobie wasz ulubiony smak jaki chcecie mieć! Do zamówienia tortu klikajcie tutaj

I ostatnie ale wcale nie gorsze! Czekoladowe czachy!

Ręcznie robione czaszki z wytrawnej czekolady bean to bar. Czekoladowe czaszki to nasz halloweenowy hit od kilku lat! Co roku tuż przed Halloween pojawiają się w sprzedaży i wywołują zachwyt wszystkich Gości. W tym roku czaszki produkujemy z naszej czekolady bean-to-bar, czyli czekolady produkowanej przez nas od ziarna kakaowca. Przygotowaliśmy czaszki w 3 rozmiarach, a w tych najmniejszych mamy dodatkowo mózg z orzecha włoskiego!

 

Chodźcie i zróbcie sobie słodkie Halloween! Ciastka będą dostępne  w dniach od piątku 29 października do poniedziałku 1 listopada.

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online