Na ten moment czekało wielu naszych Gości, a my poświęciliśmy ostatnie miesiące na pracę nie tylko nad kawą dostępną w naszych lokalach, ale również nad tym, byście mogli zabrać kawę w ziarnach do domu i tam rozkoszować się jej smakiem. W kawowej ofercie DESEO spotkacie ziarna z różnych stron świata. Na początek przygotowaliśmy kawę Brazylia San Antonio.

Jest to kawa jakości speciality – termin speciality używany jest tylko do kaw najwyższej jakości. Każdej kawie można nadać ocenę w przedziale od 1 do 100 punktów. Ziarna, które uzyskały minimum 80 punktów, są określane właśnie jako speciality coffee.

Do wypalenia naszej pierwszej kawy użyliśmy ziaren z Brazylii, od producenta San Coffee. Farmy, z których pochodzą nasze ziarna, położone są w okolicy Minas Gerais.

Kawa w ziarnach dostępna jest w 3 różnych opakowaniach – 250 g, 500 g oraz 1 kg. Możecie ją kupić we wszystkich naszych lokalach oraz w esklepie z odbiorem w Warszawie lub z wysyłką w dowolne miejsce w Polsce. Nasze kawy znajdziecie TUTAJ.

 

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online