Jeśli próbowaliście już naszego czekoladowego ciastka Nikaragua, to pewnie znacie Cacao Crunchy! Tak, to ta okrągła dekoracja na górze – stworzyliśmy ją z kruszonych ziaren kakaowca tak, by idealnie pasowała do ciastka, które tworzymy właśnie na bazie ziaren kakaowca z Nikaragui i powstającej z nich w naszej Pracowni czekolady bean-tu-bar.

Szybko okazało się, że dekoracja ciastka Nikaragua i okrawki powstające przy jej tworzeniu, które są tak pyszne, że w DESEO chrupiemy je non stop! W biurze i na Pracowni. Wszyscy są zachwyceni i sięgają po kolejne, więc uznaliśmy, że musimy się podzielić nimi z Wami. Są niesamowicie chrupiące, pysznie czekoladowe i uzależniające! 🙂 Cacao Crunchy dołączają do nowej kategorii czekoladowych przekąsek, którą planujemy rozwijać w przyszłości. Znajdziecie je we wszystkich lokalach DESEO, ale również w esklepie – o TU. Cacao Crunchy można zamówić z wysyłką w dowolne miejsce w Polsce.

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online