Nowy ekler to wyjątkowa propozycja – łączy w sobie różne tekstury, a razem różne smaki – i te, które skuszą fanów owoców, i te dla zwolenników czekolady i orzechów. Wnętrze chrupiącego eklera wypełnia aksamitny, przyjemnie kwaskowaty curd z czarnej porzeczki z całymi orzechami. Ciasto parzone z czekoladową kruszonką i kawałkami orzechów laskowych sprawia, że całość jest przyjemnie chrupka, a krem na bazie mlecznej czekolady i pasty z orzechów laskowych sprawia, że od razu chcesz sięgnąć po więcej!

 

 

Nowy ekler został nazwany pięknym baskijskim imieniem, AMAIA. Tym razem nazwa nie nawiązuje do smaku ciastka jak chociażby w przypadku Fresamore, Karamel, Coco czy El Cafe. Wybraliśmy nazwę Amaia, bo to jedno z najpiękniejszych imion – nie tylko w Kraju Basków, ale również w Hiszpanii. Bardzo kobiece, melodyjne, piękne jak nasz ekler. W języku baskijskim Amaya (Amaia) to wymarzona, upragniona córka albo szczęśliwy finał. Tak samo upragnionym ciastkiem jest nasza Amaia.

Nowe ciacho będzie dostępne we wszystkich naszych lokalach od czwartku 19.11. Możecie zamówić je TU.

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online