W środę 17 marca 2021 roku w Warszawie otworzył się kolejny lokal DESEO. Tym razem w nowej, bardzo ciekawej inwestycji –  w Browarach Warszawskich. Między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną już wkrótce miasto na nowo będzie tętnić życiem. Na terenie dawnych browarów na Woli powstanie kompleks łączący w sobie restauracje, kawiarnie, cukiernie. Już wkrótce będzie to obowiązkowe miejsce dla każdego foodie – zarówno mieszkającego w Warszawie, jak i odwiedzającego stolicę. W tym gronie nie mogło zabraknąć DESEO!

Browary Warszawskie to jednak nie tylko koncepty gastronomiczne, to rónież przestrzenie wspólne – place, placyki, miejskie ogrody i dziedzińce. To tutaj będzie toczyć się życie – na Placu Śniadaniowym, Rynku Warzelni czy w Ogrodzie Centralnym.

 

 

Pod względem wystroju i designu lokal w Browarach Warszawskich wyróżnia się na tle pozostałych kawiarni DESEO. Ma nieco inny, trochę bardziej elegancki klimat. Punktem centralnym jest piękna, długa lada nawiązująca do najlepszych tradycji cukierniczych. Uwagę przyciąga też beżowa kanapa, która wielu Gościom przywodzi na myśl warstwy kremu ułożone na ciastku. To właśnie warstwowość deserów w DESEO była inspiracją do stworzenia konceptu wnętrza. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia lokalu w Browarach Warszawskich. Można tam znaleźć pełną ofertę DESEO – ciastka, lody, kawy, herbaty, czekolady bean-to-bar czy od niedawna również nowość – desery w słoiczkach. W Browarach Warszawskich można również odbierać zamówienia złożone przez esklep.

Zapraszamy!

DESEO Patisserie & Chocolaterie
Browary Warszawskie
ul. Krochmalna 59
00-864 Warszawa

Czy wiesz, że...

DESEO Patisserie & Chocolaterie zostało wyróżnione przyznawaną przez Warsaw Insider nagrodą Best of Warsaw w kategorii Dessert jako najlepsza cukiernia 2015 roku!

 

Jesteście ciekawi smaku naszych deserów?
Zapraszamy do sklepu online:

Sklep online