Założycielami DESEO Patisserie & Chocolaterie są Łukasz Smoliński i Natalia Sitarska. Para wyjątkowych ludzi i podróżników, prowadzących z powodzeniem od wielu lat najpopularniejszy w Polsce blog podróżniczo-kulinarny www.tasteaway.pl, którzy zakochali się w petit gateau i postanowili stworzyć nowoczesną cukiernię w Warszawie. Obecnie są już trzy lokale. I na tym nie poprzestają.

DESEO nie mogło by istnieć bez najlepszych pastry chef’ów i wspaniałej załogi. Dzień w dzień, ramię w ramię mierzą się z wyzwaniami dostarczając wyroby najwyższej jakości.

Łukasz Smoliński

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zdobywał zarówno po stronie klienta, jak i agencji. W latach 2007-2010 pracował w Grupie TP, gdzie realizował kampanie ATL, BTL, działania internetowe oraz niestandardowe dla marki TP, a następnie jako brand manager Orange. Był również członkiem zespołu ds. Euro 2012. Prywatnie kolekcjoner niezapomnianych wrażeń z bliższych i dalszych podróży, koneser wina i egzotycznych przysmaków, piłkarz i fotograf amator.

Natalia Sitarska

Taste Director

Socjolog, dziennikarz i badacz jakościowy, członek PTBRiO. Doświadczenie zdobywała m.in. w TNS. Pracowała m.in. dla Orange, TVN, Dilmah, Statoil, Eurozet, Nestle, Pfizer czy Sandoz. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych :) Dla dobra projektu zaczepia ludzi na peronie metra, brata się z nastolatkami, a nawet gra w karty z hiszpańskimi staruszkami w Bilbao :) Obecnie pogłębia wiedzę na temat nowoczesnych metod badań online. Z zamiłowania podróżnik i łakomczuch :) Efekty tej mieszanki można oglądać na jej autorskim blogu tasteaway.pl

Aleksandra Rubczyńska

General Manager

Ola to profesjonalistka, która realizuje każde wyzwanie, Bardzo elokwentna i sympatyczna osoba, na która może liczyć cały zespół. Wcześniej Manager w Green Caffe Nero, Costa/coffeeheaven. Prywatnie: żona i matka 2 dzieci

Karolina Zacharewicz

Manager

Marta Łapińska

Manager