Już we wtorek 28.04.2020 we wszystkich lokalach DESEO pojawi się nowe ciastko – Kioto! Taka nazwa została wybrana nie bez przyczyny – właśnie z okolic Tokio, z Uji, pochodzi najlepsza i najbardziej ceniona w Japonii sproszkowana zielona herbata, matcha. Kioto natomiast to krem chantilly z wanilią Bourbon z Madagaskaru / cremeux na bazie japońskiej zielonej herbaty matcha / biszkopt matcha/ krem chantilly matcha. Idealne dla miłośników japońskiej zielonej herbaty!

Desery na bazie matchy od dawna są znakiem rozpoznawczym DESEO Patisserie&Chocolaterie. Niemal od początku działania mieliśmy w ofercie ciastko MATCHA na bazie japońskiej zielonej herbaty, a z czasem wprowadziliśmy również Matcha Latte do picia, lody Matcha, Matcha Affogato w okresie letnim oraz gorącą czekoladę z matchą w okresie zimowym. W ofercie dostępne są również praliny z matchą oraz tabliczki czekolady z matchą (Matcha Uji Intense).

Kioto zostało zainspirowane podróżami Natalii i Łukasza do Japonii i tamtejszymi deserami, bazującymi głownie na smaku matchy.

Wusstest du, dass...

DESEO Patisserie & Chocolaterie wurde vom Warsaw Insider mit dem Best of Warsaw Award in der Kategorie Dessert als beste Konditorei des Jahres 2015 ausgezeichnet!

Seid ihr neugierig auf den Geschmack unserer Desserts?
Besucht unseren Onlineshop:

Onlineshop